tel. +48 600 542 373
pl
pl

Poznaj nas

Zaufanie i zadowolenie Klientów to dla nas najwyższa wartość. Nasza marka jest gwarantem stabilności. Pracujemy tak, aby utrzymać długofalowe relacje.

Zobacz więcej

Warto z nami pracować
Andrzejczuk Sp z o.o.

Z branżą turystyczną oraz deweloperską jesteśmy związani od ponad 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele obiektów mieszkaniowych i komercyjnych oraz obsłużyliśmy kilkaset tysięcy turystów. Mamy odpowiednie know-how w obu branżach, dzięki czemu zakup apartamentu na Młyńskiej 10 to jedna z lepszych, dostępnych ofert na rynku. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, w celu poznania szczegółów oferty.

Ponad 20 lat na rynku Kołobrzeskim

Firma Andrzejczuk Sp. z o.o. od ćwierć wieku prężnie działa i rozwija się na lokalnym rynku. Najnowsza inwestycja, Młyńska 10 to kolejny dowód na naszą solidność i wysoką jakość świadczonych usług.

Do tej pory zrealizowaliśmy już kilka obiektów mieszkaniowych oraz apartamentowych.

Zaufanie
i doświadczenie

Rachunek
powierniczy

Umowa z operatorem,
zarządzającym wynajmem

Najwyższa jakość
materiałów

Nasze inwestycje

Apartamenty Nad Parsętą

To jeden z najpopularniejszych hoteli w Kołobrzegu. Działający od ponad 15 lat obiekt, oferuje 18 przestronnych, dwupokojowych apartamentów (48m²) oraz 60 komfortowych pokoi dwuosobowych (24m²).

Goście mają dostęp do wspaniałej restauracji, spa, bogatej bazy zabiegowej, basenu, siłowni oraz groty solnej. Hotel od lat przyciąga turystów z polski oraz zagranicy. Współpracujemy z licznymi biurami podróży.

Willa Legenda

Willa Legenda to kameralny, 2-piętrowy budynek, w którym znajduje się 15 eleganckich apartamentów, restauracja, solarium, taras wypoczynkowy z jacuzzi oraz sauną.

Całość nabrała nowego wizerunku i wdzięku dzięki włoskiemu Designerowi Marco Belotto. Wnętrza willi to eleganckie i szykowne przestrzenie nawiązujące do art déco z porządkiem modernistycznej architektury.

Domy jednorodzinne

Zrealizowaliśmy projekt osiedla, oferującego nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Domy zostały wybudowane w Kołobrzegu przy Ulicy Witosa. Elegancki, minimalistyczny design, duże działki oraz najlepsze materiały, spowodowało, iż inwestycja cieszyła się dużym uznaniem.

Apartamenty Stare Miasto

Dokonaliśmy rewitalizacji oraz przebudowy wnętrz kamienicy, tworząc wygodne apartamenty na wynajem.

Willa Kossakówka

Budynek mieszkalny, wielorodzinny zrealizowany w Kołobrzegu, przy ulicy Różanej.

Pewna inwestycja dzięki obsłudze najmu

Oferujemy gotowe apartamenty inwestycyjne wraz z dedykowanym zarządcą typu Condo Hotel. Zarabiaj nawet 8% rocznie, bez angażowania własnego czasu. Zaufaj profesjonalistom!

Godny zaufania operator inwestycji

Deweloper z tradycjami, firma rodzinna

Pewność zwrotu z inwestycji

Zarabiaj do
8%
Rocznie!
Dowiedz się więcej

Biuro dewelopera

Zapytaj o cenę
oraz więcej informacji

Biuro sprzedaży
ul. Szpitalna 7
78-100 Kołobrzeg

Dane kontaktowe
tel. 600 542 373
mail: sprzedaz@mlynska10.pl

Napisz do nas

Rabat
do -8%
Na 3, 4 i 5 piętro!
(Zostało jeszcze 545 dni!)
Prezentacja Video